Haber

Karamollaoğlu’nun 19 Mayıs Mesajı: “Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılını hep Mayıs Ruhu ile gençlerimizin azim, coşku ve azmi ile kutladık…

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılını 19 Mayıs ruhuyla, gençlerimizin azmi, heyecanı ve azmi ile birlikte inşa edeceğimize inancım tamdır. hiç merak etmeyin inanıyoruz, kararlıyız ve birlikte başaracağız.”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Karamollaoğlu’nun Twitter mesajı şöyle:

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

“Genç kardeşlerim, gün sizin gününüz. Söz sizde, zaman sizde. Tıpkı dün olduğu gibi, kuralların getirdiği tüm zorluklara rağmen, umutların tükendiği zannedilen bir noktada başardık. , bugün yine başaracağız! 19 Mayıs ruhuyla ve gençlerimizin azmi, heyecanı ve azmi ile İkinci Yüzyılı hep birlikte inşa edeceğimize inancım tamdır. Merak etmeyin inanıyoruz, kararlıyız ve hep birlikte başaracağız!Aziz milletimizin ve aziz gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere “Milli Mücadelemizin tüm kahraman ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. . Mutlu tatiller.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu